Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy wygodną i szybką formę usług prawnych online, polegającą na udzieleniu odpowiedzi na nurtujące Państwa zagadnienia w tym temacie. W tym celu prosimy wypełnić i opisać swoją sprawę jak najdokładniej w mailu do nas oraz oczekiwać zwrotnego maila od przedstawiciela kancelarii z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami oraz warunkami płatności.

Naszym celem jest pomoc klientom zarówno tym, którzy mieszkają na terenie Kołobrzegu i Koszalina, jak również tych, którzy nie mogą odwiedzić naszej Kancelarii stacjonarnie. Pomoc prawna przez internet umożliwia naszym klientom skorzystanie z porady poprzez zgłoszenie online. W ten sposób możemy szybko odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

Z takiego rozwiązania mogą również skorzystać osoby mieszkające na terenie miasta, w którym działa nasz radca prawny jednak nie mają czasu na to aby pojawić się w niej osobiście. Skorzystanie z naszych usług internetowych to także dobry sposób na uzyskanie ogólnego poglądu sprawy i nakierowanie klienta na dalsze działania.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.